Fenomastic Hygiene Silk Küf, mantar ve bakteri oluşumuna karşı dirençli olması sayesinde aileniz ve sizler için sağlıklı bir ortam sunar.

Özel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez. Düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. 1 mm’ekadar çatlak köprüleme özelliği bulunan ileri HCT (High Crack Tolerance) formülü ile takviye edilmiştir.

Bu ürün iç cepheler için tasarlanmış, üstün kaliteli su bazlı bir boyadır. İpek mat bitiş sunan %100 saf akrilik emülsiyon boya. Özellikler ve faydalar Özel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. İyi yayılma, örtme gücü, teneke içinde bakteri dayanımı ve yüksek renk dayanımı sağlar.

Çok iyi opaklık, olağanüstü yıkanabilirlik ve düzgünlüğe sahiptir, dolayısıyla üst sınıf bir görünüm oluşturur.

Pürüzsüz, dayanıklı ve yıkanabilir, ipeksi mat bir sonlama sağlar. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez. Düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. 1 mm’e kadar çatlak köprüleme özelliği bulunan ileri HCT (High Crack Tolerance) formülü ile takviye edilmiştir.

Tavsiye edilen kullanım Hastaneler, oteller, okullar, tuvaletler, mutfaklar, oturma odaları için önemle tavsiye edilir. Yüzey Çimento esaslı sıva,beton,kalıp beton,zımparalanmış yüzey

  • Zengin mat iç cephe boyası
  • Mükemmel renk deneyimi
  • Benzersiz mat doku
  • Silinebilir

Fenomastic Hygiene Silk

Fiyat almak ve fırsatlardan faydalanmak için form doldurarak bize ulaşabilirsiniz veya telefon ile iletişime geçerek  bilgi alabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    Your email address will not be published.

    Post comment